Per gimtadienį puokštes reikia teikti. Kokias pasirinkti?

Gimtadienis yra džiugi šventė. Juk šią dieną malonu, kai žmonės pasveikina, rodo dėmesį įteikia mielą dovaną ir, žinoma, nepamiršta gėlių.

puokste10-21 EUR

Atrodo pakankamai keista, bet tai yra tiesa, kad dabar žmonės geba pamiršti šį be galo svarbų gimtadienio atributą. Mes dažnai apsiribojame rankos paspaudimu, dėmesio rodymu, gražių žodžių tirada, tik jos neužpildome gėlių puokšte.

Vyresnės kartos atstovai puikiai žino, kad be solidžios puokštės išsiversti sunku. Tuo tarpu, jaunesni šalies gyventojai vis nori sutaupyti. Kam tos gėlės, kai jos nuvysti geba? Tokia nuomonė yra pakankamai klaidinga. Gėlių reikia, jos ne tik suteikia šilumos, bet ir primena apie gyvenimo trapumą ir laikinumą, o kas geriau primena apie prieš kelias dienas vykusią šventę, jei ne gėlės?

Tikrai, kad niekas. Gėlių bijoti nedera, jomis reikia džiaugtis bei dalintis, o dabar surasti patinkančių puokščių ir skirtingų jų kompozicijų nėra sunku. Aišku, dauguma gėlių vengia ne dėl jų kainos, bet tiesiog negeba išsirinkti. Juk ne visos puokštės tinka gimtadienio šeimininkui sveikinti?

Ir taip, ir ne. Čia konkretaus atsakymo nėra. Pasisekė tiems, kurie puikiai pažįsta artimuosius ar draugus. Jie žino, kurie žiedai geba mylimuosius pradžiuginti. Pasirinkimo laukas automatiškai susiaurėja, tereikia nuspręsti, kuri kompozicija akiai yra mielesnė.

Nežinote, kokias gėles mėgsta draugai, per daug neišsigąskite ir pasikonsultuokite su pardavėjais. Jie moka siūlyti, svarbu per daug neskubėti, kalbėtis ir priimtiniausią variantą surasite. Beje, daugiau ne visada yra geriau. Neretai kukli gėlių kompozicija sveikinimui suteikia šarmo, elegancijos ir visų mėgstamo subtilumo. Labai didelės puokštės ne visiems gimtadieniams tinka ir ne visiems jos patinka. Žinoma, jei tą vakarą sveikinsite ne tik gimtadienio, bet ir jubiliejaus proga, tada galima drąsiai pagalvoti ir apie gausesnę puokštę. Jubiliatas jos tikrai nusipelnė.

Panašu, kad kelis dalykus jau išsiaiškinti sugebėjome – per gimtadienį dera dovanoti gėlių puokštę, jos dydis nėra pats svarbiausias rodmuo, o puokštės kompoziciją gali sudaryti bet kokios gėlės. Belieka savęs paklausite – ar egzistuoja tobula ir tik gimtadieniams skirtos gėlių puokštės? Toli atsakymo ieškoti nereikia, nes jis pakankamai elementarus – ne, nors sumaniai parinkta gėlių kompozicija visada šventei suteikia papildomo šarmo.

Gimtadienio puokštės | Vestuvinės puokštės