Kai sunku išrinkti gėles gimtadieniui
11 Gru

Kai sunku išrinkti gėles gimtadieniui

Kai sunku išrinkti gėles gimtadieniui

Pasveikinti draugą, kolegą ar širdžiai artimą asmenį su gimtadieniu visada smagu. Neretai tenka ir galvą šiek tiek pasukti, sugalvoti ką jam verta padovanoti.

puokste10-21 EUR

Vieniems tokios progos reikalauja pakankamai didelių išlaidų, kiti geba sveikinti kukliai, bet subtiliai, o iš vis geriausia – gimtadienio proga, padovanokite gėlių. Tikrai nesuklysite. Deja, ne retas asmuo susiduria su kita problema, o kokias gėles geriausia pirkti?

Visi žmonės skirtingi, visų skonio paletės kitokios, bet šioje situacijoje galima pasielgti šiek tiek žaismingai ir ne vieną kartą paeksperimentuoti. Jei jau žinome gimtadienio šeimininko gimimo dieną, tai nesudėtinga surasti jo zodiako ženklą ir gėles parinkti pagal jį.

Tarkime, žinome, kad avino ženklo atstovas iš prigimties visada mėgsta būti vadovu, tai jam patinka ryškios spalvos, o jomis pasidabina rožės, herberai, gvazdikai, tulpės. Jaučiai labai mėgsta lauko gėles, nes iš prigimties jie yra romantikai. Dvyniai visada buvo paslaptingos asmenybės ir jie tikrai mėgsta netikėtas ir niekur nematytas gėles, šiek tiek egzotikos.

Vėžys – kruopštus ir tvarkingas, jiems svarbu, kad gėlės būtų šviežios, kvapnios, galima dovanoti rožes ar orchidėjas, o jei puokštė bus elementarios kompozicijos, bet labai tvarkingai, tai jam suteiks neišdildomą įspūdį.

Liūtas valdžią mėgsta, jam patinka geltona spalva, jam svarbu ir pats įteikimo momentas. Nebijokite ir rinkitės kiek įmanoma didesnes gėles – karališka leliją ar saulėgrąžą.

Mergelėms patinka, kai gauna žibutes, pakalnutes, tulpes, narcizus, nes šie žmonės turi kuklumo atspalvių. Svarstyklės – geras zodiako ženklas, nes gėlės turi būti gražios, labai gerai jei jos vienos rūšies ir spalvos.

Skorpionams estetika yra pakankamai svarbi. Subtilumas šioje vietoje tikrai pravers, o jei jų rankose atsidurs kalijos, frezijos, tai viskas bus gerai. Šauliai be galo dideliu išrankamu pasižymėti neskuba, bet jiems tikrai svarbus visos puokštės įpakavimas, koks popierius, kaip susukta, kokiu kaspinu perrišta. Nepamirškime smulkmenų.

Ožiaragiai apsidžiaugs tvirtų, puošnių gėlių kompozicija. Būtų tiesiog tobula, jei ji dar būtų gausi. Vandeniams originalumas tikrai yra prie širdies. Gausa jų nenustebinsi, ja neįprastumu ir išskirtinumu tikrai sužavėti juos galima. Na, o žuvys visada buvo ir bus labai globėjiškos asmenybės, jiems gaila nuskintų gėlių, jos nuvys, o jei įteiksite vazoną, tai jį ne tik laiku laistys, bet ir kruopščiai laistys.

Artėja gimtadienis? Nupirkite gėlių, pasirinkimų ir skirtingų variantų kiekis yra be galo didelis.

Comments are closed.