23 Spa

Jaunosios puokštė – nebijokite svajoti

Jaunosios puokštė – nebijokite svajoti

Apie vestuvių šventę sklando ne viena legenda, paprotys bei tradicijos. Vieni teigia, kad šventė būtinai privalo būti didelė, kiti renkasi kuklesnius variantus. Vienos nuotakos nori ilgos ir pūstos vestuvinės suknelės, kitos apsiriboja kuklesniu apdaru.

vestuvines-puokstes

Bet į bendrą gyvenimą žengti be vestuvinės puokštės – neįmanoma. Ji turi ir simbolinę, ir praktinė prasmę. Vieni aiškina, kad gėlės merginos rankose aiškiai išduoda, kad ji pasitraukia iš jaunuoliško gyvenimo būdo ir drąsiai žengia į suaugusių pasaulį, kiti mano, kad tai yra trapumo, laikinumo simbolis, o dar vieniems gėlės – puošmena, kurios geba dar papildomai atskleisti jaunosios grožį ir subtilumą.

Jaunųjų puokščių pasirinkimas – pakankamai individualus momentas. Čia, žinoma, egzistuoja mados bei tendencijos. Jos neretai keičiasi, transformuojasi. Ar jų dera laikytis? Na, jei siekiate vestuvių šventės, kaip iš populiarių žurnalų viršelių, tada – taip.

Norite pabrėžti savo išskirtinumą, tai pamirškite visas tendencijas ir patarimus ir vadovaukitės tik savo širdimi. Pasirinkimu, greičiausiai nenusivilsite. Siekiate šiek tiek sutaupyti, nes ši šventė neišvengiamai reikalauja investicijų, tai būkite racionaliai kuklios. Bet gink, Dieve, tą dieną gėlių puokštės nepalikite namuose.

Apie puokščių pasirinkimą galima kalbėti daug ir ilgai. Variantų ir kompozicijų yra tiek daug, kad neužtektų ir kelių metų visiems variantams aptarti. Pasižiūrėkime į protingiausius bei populiariausius pasirinkimus. Sezonas, tai sumanus žingsnis, kai norite šiek teik sutaupyti, nes kai gėlių pasirinkimas yra didelis, tada jų kaina neišvengiamai būna mažesnė.

Nepamirškime ir puokštės dydžio. Nuotraukos su masyvia gėlių kompozicija atrodo pakankamai įspūdingai. Deja, iš praktinės pusės, toks pasirinkimas yra tragiškas. Nebent tą dieną bus dar vienas asmuo, kuris visur tą puokštę už jus nešios. Šios prabangos sau suteikti negalite, tai rinkitės kuklesnį variantą. Manote, kad toks pasirinkimas – blogo skonio ženklas? Teks nuvilti ir pridurti, kad net karališkų šeimų atstovai mėgsta kuklias, bet subtilias kompozicijas, nes jos prikausto svečių dėmesį, o jaunajai ir rankos ne taip pavargsta.

Puokštės pasirinkimas – pakankamai svarbus momentas. Jam reikia skirti laiko, šio darbo atidėti paskutinei minutei nedera, nes nebūsite patenkinta. Žinoma, ne visiems laiko ar noro užtenka, bet jo reikia rasti, nes šventė turi būti nuostabi, o ji tikrai prasideda nuo gėlių. Be jų per vestuves išsiversti būtų sunku.

Comments are closed.