Dovanojamų gėlių reikšmės

Kiekviena dovana savyje turi užkoduotą prasmę, tai gal skamba kiek ir keistai, bet taip jau yra. Esame žmonės, o šios būtybes geba elgtis pagal tam tikrus galiojančius dėsnius, net jei jų ir plika akimi nepastebime.

Pasigilinkime į tam tikrų gėlių ir puokščių prasmes, nes papildomos žinios visada padeda greičiau apsispręsti ir išsirinkti nebūna taip sunku. O kai žinai gėlių prasmę, tada įdomu stebėti ir asmenį, kuris jas gauna ar jis geba skaityti jūsų mintis.

Kaip dažnai perkate jazminus?

JAZMINAS

JAZMINAS

Retokai, o gal vertėtų tai atlikti žymiai dažniau? Po šia gėle slepiasi elegancijos, grakštumo bei maloningumo prasmės. Dabar, manau, jazminų šakeles į rankas paimsite dažniau. O kaip atrodo moksleivis su kardelių ryšulėlių patyrusiai akiai? Sakysite, kad čia rugsėjo pirmoji ir pakankamai sena tradicija mokiniams, šią dieną mokytojus tokiomis gėlėmis pasitikti. Deja, nuo dar senesnių laikų kardeliai buvo abejingumo ženklas, bet gal tai ir teisingas pasirinkimas.

ALYVOS

alyvos-sensation-rusis

ALYVA

Alyvos nėra pats populiariausias pasirinkimas Lietuvoje, nors daugelyje šalies vietų jos kiekvieną pavasarį pražįsta. Kokia jų prasmė? Šios gėlės išduoda, kad asmuo sužadina be galo šiltus jausmus. Gal verta jų padovanoti? Alyvų kvapas ne visiems, bet nemenkai daliai žmonių yra labai malonus.

LELIJA

LELIJA

LELIJA

Lelija visada buvo gracinga gėlė. Ji turi savyje paslėpto žavesio, nuo kurio atsispirti pakankamai sudėtinga. nenuostabu, kad tai yra kilnia dvasiškumo simbolis. Pakalnutės, tai kaip vaikystės simbolis, jos žadina šiltus jausmus, gal net siejasi su nostalgiškais prisiminimais, kuriuos vaikystėje formavo pasakos ar animaciniai filmukai, bet ši gėlė reiškia, kad mintys yra koncentruojamos į tą asmenį, kuriam jos teikiamos.

GVAZDIKAS

GVAZDIKAS

GVAZDIKAS

Gvazdikas kažkada buvo populiarus ar net vienintelis pasirinkimas gėlių tarpe. Kitokie tada laikai buvo, kitokia sistema ir tvarka, bet prasmė pakankamai įdomi, tai akivaizdus ne meilės pareiškimas. Matyt, nereikia gvazdikais taip greitai susižavėti, geriau juos mes pakeiskime kamelijomis, nes tai ištikimybės ženklas, kuris siekia dar riteriškus laikus. Ar gali būti kas nors romantiškiau?

Tikrai gali ir tai visiems puikiai pažįstamos rožės, bet tai gal per daug standartiškas ir nuobodus pasirinkimas. Pavyzdžiui, tulpės slepia nuoširdumo sąvoką. Nuoširdžiam būti prasminga ypač, kai prisipažįsti meilėje.

geles i namus vilniuje | vestuvinės puokštės